Noritsu Cup 2009



Bekijk hier het verslag van de Noritsu Cup 2009
 
 

  


Uitslagen Noritsu Cup 2009

Poule A
1. Glen Eeckels - Shinkyokushin België
2. Moroni Stubbe - KVC Peek
3. Shirley Versmissen - Karateclub Noritsu

         

Poule B
1. Thom Bleker - Sportschool Dokuritsu
2. Willem van Wijk - Karateclub Noritsu
3. Alexander Sendula - Sportschool Dokuritsu

         

Poule C
1. Süleman Adanc - Nintai
2. Abdessamad Choukri - Shinkyokushin België
3. Anass Bouchikhi - Shinkyokushin België

         

Poule D
1. Bilal Ouahabi - KVC Peek
2. Joran Goris - Shinkyokushin België
3. Frank Ouwerkerk - KVC Peek

         

Poule E
1. Sacha Visser - Karateclub Noritsu
2. Maria Zainoutdinova - Sportschool Da Graca
3. Rachella Choukri - Nintai

         

Poule F
1. Ashley Versmissen - Karateclub Noritsu
2. Danney van Duyn - Sportschool Da Graca
3. Jaimy Da Graca - Sportschool Da Graca

         

Poule G
1. Tim Baelemans - Shinkyokushin België
2. Yassine Bouhannouche - Nintai
3. Alae-edine Bouchikhi - Shinkyokushin België

         

Poule H
1. Hilde Wilborts - Karateclub Noritsu
2. Pamela Boot - Karateclub Noritsu
3. Mercedes Spoor - Dojo Renshu

         

Poule I
1. Corné Smams - Budokai Breda
2. Ferry Wortman - Sportschool Da Graca
3. Ian Heere - Karatevereniging Musashi

         

Poule J
1. Hein Korebrits - Budokai Breda
2. Rhys Arrindell - KVC Peek
3. Higo Bakker - Shinkyokushin België

         

Poule K
1. Imad El Azzouzi - KVC Peek
2. Kadir Sert - Dojo Renshu
3. Danny van der Scheer - Karateclub Noritsu

         

Poule L
1. Chelsea Diaz Lopéz Kerklaan - Nintai
2. Iris Schleicher - Sportschool Da Graca
3. Laura van der Heiden - Karatevereniging Musashi

         

Poule M
1. Anke Spitaels- Shinkyokushin België
2. Jayanti Naipal - KVC Peek
3. Caithlyn Schneider - Karatevereniging Musashi

         

Poule N
1. Kevin Kater - Sportschool Da Graca
2. Sebatiaan Gatuszka - KVC Peek
3. Jeremy Kremers - Sportschool Dokuritsu

         

Poule O
1. Remco Koolhaas - Sportschool Da Graca
2. Thomas Kools - KVC Peek
3. Albert Dawood - Dojo Renshu

         

Poule P
1. Sara vanden Ecker - Shinkyokushin België
2. Sarina Mertens - Shinkyokushin België
3. Daisy Schneider - Karatevereniging Musashi

         

Poule Q
1. Alexander Sredanovic - Bushido Dojo
2. Desley van Kessel - Budokai Breda
3. Yanick van Angelen - Sportschool Dokuritsu

         

Poule R
1. Mitch Kouwenberg - KVC Peek
2. Mitchell de Bont - Karatevereniging Musashi
3. Ralf Wouters - Karateclub Noritsu

         

Poule S
1. Dylan Mertens - Shinkyokushin België
2. Mathew Neyrinck - Shinkyokushin België
3. Remco Borsboom - Budokai Breda

         

Dames zwaargewicht +60
1. Chantel van Angelen - Sportschool Dokuritsu
2. Austin Eisinger - IFK Karate Hoogvliet
3. Nathalie Proost - Shinkyokushin België

         

Heren lichtgewicht -70
1. Simon van den Broek- IFK Karate Hoogvliet
2. Edwin van Leersum - Nintai
3. John Kuipers - Chikara

         

Heren middengewicht -80
1. Kelvin Tienstra - Bushido Dojo
2. Jan de Weirdt - Seishin Dojo
3. Dieter Beunen - Mas Oyama Kalmthout

         

Heren zwaargewicht +80
1. Danny Schleicher- Sportschool Da Graca
2. Mike Gomes - Nintai
3. Christophe Bastiaens - Mas Oyama Kalmthout

         

Spiritprijs Jeugd
Ashley Versmissen - Karateclub Noritsu

         

Spiritprijs Beginners
Edwin van Leersum - Nintai