Noritsu Cup 2007


Bekijk hier het verslag van de Noritsu Cup 2007
 

 

 
Uitslagen Noritsu Cup 2007

Poule A
1. Shelly van Veldhoven - Sutani Dojo
2. Nanou Sprengers - Niji Yama
3. Benji Vis van Heemst - Karateclub Noritsu

       

Poule B
1. Bilal Ouahabi - KVC Peek
2. Prasanna Govindaraj - Dojo Renshu
3. Tim van Mourik - Delta Sportcentrum Spijkenisse

       

Poule C
1.Yassine Bouhannouche - Nintai
2. Vinnie Metselaar - Sportschool Dokuritsu
3. Danny van der Scheer - Karateclub Noritsu

       

Poule D
1. Hilde Wilborts - Karateclub Noritsu
2. Pamela Boot - Karateclub Noritsu
3. Yentl van de Craen - Niji Yama

       

Poule E
1. Enzio Alibaks - Nintai
2. Jasper Kools - KVC Peek
3. Henrik Dox - Stamina Dojo

       

Poule F
1. Ashley Versmissen - Karateclub Noritsu
2. Kyara Kimenai - Karateclub Noritsu
3. Roshni Parohi - Sportschool Da Graca

       

Poule G
1. Muhammed Turanoglu - Nintai
2. Mattias Araujo - Sportschool Da Graca
3. Mitch de Jonghe - Karateclub Noritsu

       

Poule H
1. Joris Meyer - Shiai-jo
2. Lorenzo Pace - Nintai
3. Lewiss Stokhof de Jong - Sportschool van der Zweep

       

Poule I
1. Anthony DaGraca - Sportschool Da Graca
2. Thierry Willems - Stamina Dojo
3. Ben van Mourik - Delta Sportcentrum Spijkenisse

       

Poule J
1. Sandy van Veldhoven - Sutani Dojo
2. Priscilla Wammes - Sportschool Da Graca
3. Sarina Mertens - Mas Oyama Zichem

       

Poule K
1. Kevin Kater - Sportschool Da Graca
2. Remco Koolhaas - Sportschool Da Graca
3. Rémon ten Bhömer - St. K.K.N.N.

       

Poule L
1. Mitchell de Bont - Karatevereniging Musashi
2. Narek Yeranosyan - Niji Yama
3. Bram van Schijndel - Karatevereniging Musashi

       

Poule M
1. Silvia den Ridder - Bushido Dojo
2. Megan Kisters - Sportschool Da Graca
3. Maresha Molenaar - Sportschool Da Graca

       

Poule N
1. Robin Koolhaas - Sportschool Da Graca
2. Rick Weening - St. K.K.N.N.
3. Alexander Sredanovic - Bushido Dojo

       

Poule O
1. Wesley Jansen - Sportschool Da Graca
2. Pedro Eikelenboom - KVC Peek
3. Dimitri Bertels - Niji Yama

       

Poule P
1. Shannon van der Linden - Sutani Dojo
2. Charell van Dooijewaard - Sportschool Da Graca
3. Francis Harnas - Sportschool Da Graca

       

Poule Q
1. Michael Kranendonk - Sportschool Dokuritsu
2. Mitch Kouwenberg - KVC Peek
3. Jorgan de Wit - Kyodo Dojo

       

Poule R
1. Wesley Kisters - Sportschool Da Graca
2. Sjors Sparreboom - Budokai Zuid-Nederland
3. Ferdy Eikelenboom - KVC Peek

       

Poule S
1. Kelvin Tienstra - Bushido Dojo
2. Steven van Wingerden - Dojo Renshu
3. Armand Rijsdijk - Sportschool Dokuritsu

       

Poule T
1. Chantal van Angelen - Sportschool Dokuritsu
2. Dorianne Ramos - Sportschool van der Zweep

       

Dames zwaargewicht +60
1. Iris Quist - Lawson's Gym
2. Vanessa Pittevils - Mas Oyama Zichem
3. Stephanie Janssens - Niji Yama

       

Heren lichtgewicht -70
1. Joel Brion - Kyodo Dojo
2. Marcus Martina - Karateclub Noritsu
3. Brian Voermans - Naga Hitam

       

Heren middengewicht -80
1. Menua Navojan - Niji Yama
2. Koen de Beukelaer - Mas Oyama Kalmthout
3. Winston Resida - Karatevereniging Musashi

       

Heren zwaargewicht +80
1. Donald Widdowson - Karatevereniging Musashi
2. Martijn Conelissen - Amaterasu dojo
3. Martin Mol - Dojo Renshu

       

Spiritprijs Jeugd
Yasmina Jimenez

       

Spiritprijs Beginners
Brian Voermans