Noritsu Cup 2006


Bekijk hier het verslag van de Noritsu Cup 2006


Uitslagen

Poule A
1. Hilde Wilborts - Karateclub Noritsu
2. Shelly van Veldhoven - Sutani Dojo
3. Benji Vis van Heemst - Karateclub Noritsu

             

Poule B
1. Yoeri Staal - Musashi Raamsdonveer
2. Wouter de Jong - Delta Sport Spijkernisse
3. Stef Blankers - Musashi Raamsdonveer

             

Poule C
1. Pamela Boot - Karateclub Noritsu
2. Kyara Kimenai - Karateclub Noritsu
3. Mellanie Veth - Delta Sport Spijkernisse

             

Poule D
1. Lors Eminov - Sprotschool Da Graca
2. Muhammed Turanoglu - Nintai
3. Don Hemelaar - Bushido Dojo

             

Poule E
1. Remco Koolhaas - KVC Peek
2. Ben van Mourik - Delta Sport Spijkernisse
3. Anthony Da Graca - Sportschool Da Graca

             

Poule F
1. Anke Spitaels - Niji Yama
2. Sandy van Veldhoven - Sutani Dojo
3. Roshni Parohi - Sportschool Da Graca

             

Poule G
1. Beslan Schaipov - Shiai-Jo
2. Sebasian Gatuszka - KVC Peek
3. Bram van Schijndel - Musashi Raamsdonveer

             

Poule H
1. Narek Yeranosian - Niji Yama
2. Kevin Kater - Sportschool Da Graca
3. Perry den Haan - Sportschool Da Graca

             

Poule I
1. Naomi Nieuwenhuizen - Sportschool Da Graca
2. Stephanie Janssens - Niji Yama
3. Priscilla Wammes - Sportschool Da Graca

             

Poule J
1. Wesley Jansen - Sportschool Da Graca
2. Joey van Kouwen - Shiai-Jo
3. Simon van den Broek - IFK Karate Hoogvliet

             

Poule K
1. Maresha Molenaar - Sportschool Da Graca
2. Megan Kisters - Sportschool Da Graca
3. Anique Zonneveld - IFK Karate Hoogvliet

             

Poule L
1. Janneke van Schijndel - Musashi Raamsdonveer
2. Yasmina Jimenez - Delta Sport Spijkernisse
3. Kirsten Mylene - Delta Sport Spijkernisse

             

Poule M
1. Nowie Boot - Karateclub Noritsu
2. Michael Kranendonk - Sportschool Dokuritsu
3. Jordy van der Hout - Budokai Zuid-Nederland

             

Poule N
1. Pedro Eikelenboom - KVC Peek
2. Kelvin Tienstra - Bushido Dojo
3. Jorn Assmann - Bushido Dojo

             

Poule P
1. Wesley Kisters - Sportschool Da Graca
2. Dimitry Bertels - Niji Yama
3. Ferdy Eikelenboom - KVC Peek

             

Poule Q
1. Armand Rijsdijk - Sportschool Dokuritsu
2. Jelle Stevens - Naga Hitam

             

Poule R
1. Menua Navojan - Niji Yama
2. Renz Linssen - Naga Hitam
3. Vincent Koopman - Sportschool Dokuritsu

             

Poule S
1. Francis Harnas - Sportschool Da Graca
2. Chantal van Angelen - Sportschool Dokuritsu
3. Shana van Veldhoven - Sutani Dojo

             

Dames lichtgewicht -60
1. Charelle Molenaar - Sportschool Da Graca
2. Miranda van Haaren - Aidagara

             

Dames zwaargewicht +60
1. Suraya Dissels - Sportschool Da Graca
2. Tatjana Fens - Bushido Dojo
3. Crystal de Jonge - Sportschool Da Graca

             

Heren lichtgewicht -70
1. Jeffrey Kranendonk - Sportschool Dokuritsu
2. Bjorn de Vos - IFK Karate Hoogvliet
3. Brain Voermans - Naga Hitam

             

Heren middengewicht -80
1. Richard Spoor - Sportschool Renshu
2. Jurgen Bueving - Sportschool Da Graca
3. Chris Lasscoij - KVC Peek

             

Heren zwaargewicht +80
1. Jeroen Fransen - Bushido Dojo
2. Patrick van de Berg - Sportschool Da Graca
3. Bouwe van der Tuur - Naga Hitam

             

Spiritprijs Jeugd
Narek Yeranosian - Niji Yama

             

Spiritprijs Beginners
Brain Voermans - Naga Hitam