Noritsu Cup 2005


Bekijk hier het verslag van de Noritsu Cup 2005


Uitslagen

Poule A
1. Yassine Bouchannoche - Nintai
2. Hilde Wilborts - Karateclub Noritsu
3. Yoeri Staal - Musashi

         

Poule B
1. Enzio Alibak - Nintai
2. Dennis Swart - Sportschool Renshu
3. Pamela Boot - Karateclub Noritsu

         

Poule C
1. Hamza Dahri - Karate - Do Yamanobori
2. Jasper Kools - KVC Peek
3. Daan Neuteboom - Sportschool Da Graca

         

Poule D
1. Maxime Bakker - Sportschool Da Graca
2. Kyara Kimenai - Karateclub Noritsu
3. Iza Hemelaar - Bushido Dojo

         

Poule E
1. Darren Arendse - Sprotschool Da Graca
2. Remco Koolhaas - KVC Peek
3. Anthony Da Graca - Sportschool Da Graca

         

Poule F
1. Sandy van Velthoven - Sutani Dojo
2. Jordy van Schijndel - Aidagara
3. Sebastian Gatuszka - KVC Peek

         

Poule G
1. Perry den Haan - Budokai Wildeboer
2. Kevin Kater - Sportschool Da Graca
3. Thomas Kools - KVC Peek

         

Poule H
1. Megan Kisters - Sportschool Da Graca
2. Maresha Molenaar - Sportschool Da Graca
3. Priscilla Wammes - Sportschool Da Graca

         

Poule I
1. Wesley Jansen - Sportschool Da Graca
2. Hans Duchenne - Nintai
3. Beslan Shaipov - Shiai-jo

         

Poule J
1. Silvia den Ridder - Bushido Dojo
2. Jolein van der Eycken - Oshi Shinobu Dojo Vosselaar
3. Miranda van Haaren - Aidagara

         

Poule K
1. Nowie Boot - Karateclub Noritsu
2. Kelvin Tienstra - Bushido Dojo
3. Joey van Kouwen - Shiai-jo

         

Poule L
1. Lindert Paulussen - Karateclub Noritsu
2. Wesley Kisters - Sportschool Da Graca
3. Koen Diepstraten - Sportschool Renshu

         

Poule M
1. Charelle Molenaar - Sportschool Da Graca
2. Chantal van Angelen - Sportschool Dokuritsu
3. Tatjana Fens - Bushido Dojo

         

Poule N
1. Fynn Hotten - Scharrenberg Zutphen
2. Jordi Broeken - Sportschool Het Centrum
3. Brian Voermans - Naga Hitam

         

Poule O
1. Mohammed el Azzouzi - KVC Peek
2. Ricardo Bosman - Scharrenberg Zutphen
3. Vincent Koopman - Sportschool Dokuritsu

         

Poule P
1. Rien Tekelenburg - Scharrenberg Zutphen
2. Roel Noordman - IFK Karate Hoogvliet

         

Dames lichtgewicht -60
1. Priscilla Lambregtse - Sportschool Da Graca
2. Peggy Reijnders - Karateclub Noritsu
3. Marijke van Bodegom - IFK karate Hoogvliet

         

Heren lichtgewicht
1. Arnould Cijntje - Sportschool Da Graca
2. Kevin Lelieveld - Karateclub Noritsu
3. Ali Osman Sahin - Nintai

         

Heren middengewicht
1. Ramon Spoor - Sportschool Renshu
2. Hans Ordelman - Scharrenberg Zutphen
3. Marco Hoogendam - Sportschool Da Graca

         

Heren zwaargewicht
1. Ben Spitman - Scharrenberg Zutphen
2. Bart van Spijhoven - Karateclub Noritsu
3. Kevin Harmsen - Karateclub Noritsu