Noritsu Cup 2016

Nederlands kampioenschap Kyokushin karate voor jeugd en beginners

Sinds vele jaren organiseert Karateclub Noritsu haar eigen Kyokushin karatetoernooien. In 2004 is het toernooi voor het eerst omgedoopt tot de Noritsu Cup en sinds 2007 mogen de winnaars van het toernooi zich officieel 
NKA-IFK Nederlands kampioen Kyokushin karate noemen. In 2016 vond de Noritsu Cup plaats op zondag 11 december.



 

 

Sponsors

De sponsors van de Noritsu Cup 2016 waren:

Arno van der Loo planken vloeren & parket

Arselt 69 te Oud-Turnhout (BE)
www.mijnparket.com

Budoshop Teejoos
Vechtsportartikelen & sportvoeding
Paletplein 13 te Tilburg
www.budoshopteejoos.nl

Infraconcepts Netherlands BV
Toonaangevende distributie van glasvezel gerelateerde producten en oplossingen voor de telecommarkt

Takkebijsters 39 te Breda
www.infraconcepts.com

Rabobank De Zuidelijke Baronie
www.rabobank.nl/lokale-bank/de-zuidelijke-baronie/

Enden Media
http://endenmedia.jimdo.com/


Hairstyling Marloes Michielsen

De Paddock


Uitslagen 


Poule A

  1. Senn Ouwens - Kihon
  2. Myron van de Voort - Sushiho
  3. Yasin Haddouch - Kihon

Poule B

  1. Storm Huybrechts - Shinkyokushin Belgium
  2. Marnix Kox - Shinkyokushin Belgium
  3. Senn Marten - Dojo Renshu

Poule C

  1. Cusmano Orazio - Shinkyokushin Belgium
  2. Reynald Pielaat - Dojo Saiha
  3. Dennis Brosens - Shinkyokushin Belgium

Poule D

  1. Merel Brusse - Sushiho
  2. Manon van Wijk - Mas. Oyama Kalmthout
  3. Jannandra Broere - Nintai

Poule E

  1. Maximiliano Lopes - Nintai
  2. Thomas van Wijk - Mas. Oyama kalmthout
  3. Xam van Adrichem - Nintai

Poule F

  1. Jayden de Geus - Sushiho
  2. Mees Prins - Budokai Senshi
  3. Yonas Damen - Dojo Renshu 

Poule G

  1. Roos van den Berg - Dojo Kyocho
  2. Imme Wijgerde - Shinkyokushin Belgium
  3. Lylou Gryspeerdt - Shinkyokushin Belgium

Poule H

  1. Lyanne Huisman - Sushiho
  2. Keilyne Landwier - Shinkyokushin Belgium
  3. Chanel Gierdharie - Kihon

Poule I

  1. Quinten van Melzen - Da Graca
  2. Ties te Braake - Dojpo Kyocho
  3. Lasse Jans - Shinkyokushin Belgium

Poule J

  1. Illan Sanglier - Mas. Oyama Kalmthout
  2. Djayman van de Voort - Sushiho
  3. Giovanni Bozuwa - Kihon

Poule K

  1. Stijn Brusse - Sushiho
  2. Artuur Ceyssens - Shinkyokushin Belgium
  3. Ravi Kooyman - Karateclub Noritsu

Poule L

  1. Maureen Tiel - Sushiho
  2. Cathelijne Tiel - Sushiho
  3. Lotte Meinertzhagen - Seishin Dojo

Poule M

  1. Megan Smits - Sushiho
  2. Thanacha Chantachai - Seishin Dojo
  3. Aimee Anchor - Sushiho

Poule N

  1. Mouna Jill Ouarchid - Bushido
  2. Meaw Thintapthai - Seishin Dojo
  3. Nazanin Moentadj - Delta Sport

Poule O

  1. Indy Kooyman - Karateclub Noritsu
  2. Iraisha Madaran - Da Graca
  3. Megan Pronk - Sushiho

Poule P

  1. Liv Krom - Sushiho
  2. Nada Haouati - Dojo Saiha
  3. Chevelly Lips - Bushido

Poule Q

  1. Kyo van Fessem - Dojo Renshu
  2. Sam Hattinger - Musashi
  3. Jermaine Dreijer - Dojo Renshu

Poule R

  1. Perlo Lopes - Nintai
  2. Dion Doerga - Kazoku Dojo
  3. Krishan Genesh - Nintai

Poule S

  1. Rebaab Haouati - Dojo Saiha
  2. Kaoutar el Khayari - Kihon
  3. Carmen Schuerer - Sushiho

Poule T

  1. Tristan Anemaat - Dojo Renshu
  2. Rechano Chedi - Sushiho
  3. Tyrone Crawford - Dojo Saiha

Poule U

  1. Sem van Luin - Sushiho
  2. Taric Keric - Kihon
  3. Jaymi van Pelt - Kihon

Poule V

  1. Ezra van Stappen - Dojo Renshu
  2. Romy van den Berg - Dojo Kyocho
  3. Mariely Landburg - Nintai

Poule W

  1. Lamarr Clementina - Lawson's Gym
  2. Milan Cambre - Shinkyokushin Belgium

Poule X

  1. Mischa Kruze - Sushiho
  2. Pleun te Braake - Dojo Kyocho
  3. Kyara Frees - Shinkyokushin Belgium

Poule Y

  1. Ji Xi Toth - Dojo Kyocho
  2. Alicia van Ballaert - Mas Oyama Kalmthout
  3. Anouk Braspenning - Karateclub Noritsu

Poule Z

  1. Semith Ekici - Nintai
  2. Abe van Dam - Dojo Renshu
  3. Myron van Pelt - Kihon

Poule AA

  1. Harun Oztopark - Nintai
  2. Joran van der Loo - Karateclub Noritsu
  3. Sven van den Heuvel - Sushiho

Poule BB

  1. Danish Soekha - Kazoku Dojo
  2. Marinus Tack - Shinkyokushin Belgium
  3. Mik Wink - Dojo Renshu

Poule CC

  1. Sam Haji Mohammad Taqi - Dojo Renshu
  2. Gunnar Dewit - Shinkyokushin Belgium
  3. Siyar Adanc - Nintai

Poule DD

  1. Pauolo van der Geest - Kihon
  2. Sergio Stoop - Bushido
  3. Brandon Jacobs - Seishin Dojo

Poule EE

  1. Ferry Harderman - Bushido
  2. Yannick Biemans - Sutani Dojo
  3. Leroy Stenhuys - Da Graca

Poule FF

  1. Emma van de Hul - Budokai Senshi
  2. Lieke Kooistra - Budokai Senshi
  3. Sofie Visser - Karateclub Noritsu

Poule GG

  1. Tamara Bindraban - Da Graca
  2. Sherilyn van Damme - Dojo Renshu
  3. Julia Overbeeke - Budokai Senshi

Poule HH

  1. Sofie Katzmann - Bushido
  2. Sabrina Bellemans - Shinkyokushin Belgium
  3. Oceane Delcour - Shinkyokushin Belgium

Poule II

  1. Manaar Haouati - Dojo Saiha
  2. Luna van Trier - Shinkyokushin Belgium
  3. Alisha Merencia - Kihon

Poule JJ

  1. Raul de Vries - Dojo Kyocho
  2. Jari Hillenga - Kita Oranda
  3. Vigo van der Heijden - Sushiho

Poule KK

  1. Damian Pronk - Sushiho
  2. Jeremy Brox - Kihon
  3. Lorenzo Hosewol - Sutani Dojo

Dames -65 kg Beginners

  1. Gosia Olchowska - Ichidai Dojo
  2. Charlotte Meeuwis - Shinbokukai Dojo
  3. Amanda van Wijngaarden - Bushido

Heren -70 kg Beginners

  1. Luca Memoli - Seishin Dojo
  2. Jeroen van Leijssen - Shinbokukai Dojo
  3. Husseinmaan Hussani - Shinkyokushin Belgium

Heren -80 kg Beginners

  1. Dennis Chan Jon Chu - Shinbokukai Dojo
  2. Steven Stragier - Mas. Oyama Kalmthout
  3. Benjamin Verhestraeten - Stamina Dojo Beerse

Heren +80 kg Beginners

  1. Fred Wiedijk - Kihon
  2. Robert Ytsma - Kita Oranda
  3. Valentin Depreter - Shinkyokushin Belgium

Dames -65 kg U21

  1. Melissa Schild - Kihon
  2. Yfke Vermijs - Dojo Renshu
  3. Elise Notele - Shinkyokushin Belgium

Heren -70 kg U21

  1. Joey Spoor - Shinbokukai Dojo
  2. Wesley Letens - Seishin Dojo
  3. Geert Moelants - Shinkyokushin Belgium

Heren -80 kg U21

  1. Ferry Wortman - Sushiho
  2. Pjotr Percic - Seishin Dojo
  3. Mitchel Grebe - Kihon

Spiritprijs Jeugd
Kyo van Fessem - Dojo Renshu


Spiritprijs Beginners

Dennis Chan Jon Chu - Shinbokukai Dojo


Spiritprijs U21

Mitchel Grebe - Kihon



Archief
Klik op een jaar voor meer informatie en een overzicht van de winnaars van de desbetreffende editie.
 

Noritsu Cup 2015

Noritsu Cup 2014


Noritsu Cup 2013


Noritsu Cup 2012


Noritsu Cup 2011

Noritsu Cup 2010

Noritsu Cup 2009

Noritsu Cup 2008

Noritsu Cup 2007

Noritsu Cup 2006

Noritsu Cup 2005

Noritsu Cup 2004